تحلیل ارز دیجیتال tierion وبررسی چارت جفت ارز TNTBTC

بیتکورد . تحلیل ارز دیجیتالی TNTBTC و آنالیز تکنیکالی آن با جفت ارز بیت کوین در تاریخ 2019/04/12

ارز دیجیتال TNTBTC که امروز یعنی در تاریخ 12 آویل در زمان انتشار این پست با قیمت 0.00000412 ساتوشی در صرافی ارز دیجیتال بایننس معامله میشود

ارز tierion بعد از حدود یکسال نوسان در حدوده 300 تا 700 ساتوشی به نظر میرسه که تشکیل الگوی بازگشتی داده و مثلث افزایشی در ان به وضوع مشاهده میشود.

از نظر امواج الیوت موج e کامل شده و انتظار یک صعود و سود عالی ارز از TNTBTC میرسه در اولین گام هدف اول میتونه سقف مثلث یعنی قیمت 633 باشه که ما انتظار شکست داریم و بعد از پولبک به آن میشه انتظار رشد دو برابری رو ازش داشت.

دوستانی که برای بلند مدت ارزی رو مد نظر دارن این ارز دیجیتال وضعیتش مطلوب هستش البته منطقی اینه که بعد از شکست و پولبک به خط از آن مقداری تو سبدتون برای بلند مدت داشته باشید.

از نظر تکنیکال tierion اندیکاتورا در تایم روزانه در منطقه اشباع فروش هستند و انتظار رشد خوبی ازش میره به خط روند مثلث هم واکنش خوبی نشون داده.

همچنین مووینگ ها هم فشردگی پیدا کردن و مقاومت سنگینی رو تا 500 به وجود آوردن که انتظار یک حرکت شارپ طی چند روز آینده برای شکست مویینگ ها میره.

منطقه های حمایت ارز دیجیتال TNTBTC :

  • 300 ساتوشی
  • 230 ساتوشی

منطقه های مقاومتی ارز دیحیتال TNTBTC :

  • 470 ساتوشی
  • 633 ساتوشی
  • 850 ساتوشی
  • و..

دقت کنید این نقاط حمایتی و مقاومتی رو رند کردیم به خاطر شادوهای زیاد در این ارز

منطقه استاپ برای پوزیشن رو میتونید شکست خط روند در نظر بگیرید

برای دسترسی به تصویر بزگتر از تحلیل مورد نظر کلیک کنید

چارت ارز دیجیتال tntbtc
tntbtc

نکته : تمامی تحلیل , سیگنال و راهنمایی های این سایت تنها یک نظر در جهت کمک به شماست و مسئولیت هرگونه استفاده از آنها قطعا به عهده خود شماست.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن